EPDM športový povrch je medzinárodne uznávaný federáciou IAAF (Medzinárodná atletická federácia) ako povrch pre atletické disciplíny ako sú behy, skok do výšky, skok do diaľky, vrhačské sektory, alebo  viacboje.

 

Športový povrch vytváraný firmou Funny Sport Slovensko, spĺňa všetky podmienky IAAF pre budovanie povrchu a fyzikálne vlastnosti požadované pre uvedený povrch, či už je to UV stabilita, nízka oderuvzdornosť a vysoká pružnosť.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako podložie pod EPDM športový povrch sa používa betón, asfalt alebo zhutnené kameninové podložie. Športový povrch sa vytvára pomocou špecializovaného zariadenia na úpravu EPDM povrchov, ktorým sa nanáša na zhotovené podložie 10 - 12 mm hrubá vrstva z polyuretánového lepidla švajčiarskej výroby a čierneho granulátu. Finálna povrchová úprava polo priepustného EPDM športového povrchu sa nanáša ako sprej v požadovanej farbe podľa výberu zákazníka.

 

Existuje niekoľko variant skladby celkového športového systému. Akú variantu si zvoliť závisí od konkrétnych požiadaviek investora.

 

Atletika

FUTBAL TENIS DEKORAČNÉ VIACÚČELOVE IHRISKÁ ÚVOD FITNESS ATLETIKA TELOCVIČNE A HALY HOKEJBAL ÚDRŽBY IHRÍSK