Firma FUNNY SPORT SLOVENSKO s.r.o. má nosnú časť výrobného programu dodávku a montáž rôznych športových plôch, športovísk, ihrísk a to hlavne v oblasti športových povrchov na báze dreva, gumy, kobercov a povlakových krytín.

Telocvične a haly

 

Rekonštrukcia starých telocviční a hál

K dosiahnutiu plnohodnotných výkonov potrebujeme kvalitné podmienky pre našu športovú činnosť.  Športová podlaha je z hľadiska záťažovosti najviac namáhaná konštrukcia v celom objekte. Akýkoľvek produkt, ktorý pre našu  telocvičňu, použijeme, má svoju životnosť. Existuje niekoľko možností, ako riešiť danú situáciu. V prípade, ak je možné povrch  prebrúsiť, a prelakovať, je to najjedonuchší spôsob rekonštrukcie.

V prípade, ak je povodný povrch nepoužiteľný, je potreba tento povrch úplne nahradiť. Tak či onak zvládneme rekonštrukciu s radosťou  a jednoduchosťou.   

 

Výstavba nových športových systémov

Sme schopní pre Vás navrhnúť a zrealizovať akýkoľvek systém od šlolských či amatérskych  objektov až po profesionálne haly. Môžeme sa pochváviť množstvom referencií z výstavby a pokládky športových povrchov pre školské účely, ako aj z pokládky povrchov pre turnaje medzinárodného charakteru.

Nakoľko je táto tématika rozsiahla, je najjednoduchšie túto problematiku riešiť priamo s našimi pracovníkmi, ktorí Vám radi odpovedia na všetky otázky.

FUTBAL TENIS DEKORAČNÉ VIACÚČELOVE IHRISKÁ ÚVOD FITNESS ATLETIKA TELOCVIČNE A HALY HOKEJBAL ÚDRŽBY IHRÍSK